pl
lt
ru
en

INFORMACJE GWARANCYJNE

NIEWIDOCZNE GŁOŚNIKI: STANDARDOWA 5-LETNIA GWARANCJA

Każdy panel głośnikowy Stealth Acoustics jest objęty gwarancją producenta przez okres 5 lat od wad produkcyjnych. Zakres gwarancji jest ograniczony do naprawy lub wymiany panelu głośników. Ponieważ warunki użytkowania są poza naszą kontrolą, użytkownik i / lub instalator przyjmuje na siebie całe ryzyko. Instalator jest odpowiedzialny za właściwe użycie, przygotowanie i umieszczenie materiałów, związanie z dowolnym podłożem. Demontaż i instalacja nie są objęte gwarancją. Dlatego nasza procedura instalacji zaleca przetestowanie wszystkich głośników przed zagipsowaniem, szlifowaniem i pomalowaniem ściany lub sufitu, aby zapewnić prawidłowe działanie głośnika.

 

NIEWIDOCZNE GŁOŚNIKI: PRZEDŁUŻONA 15-LETNIA GWARANCJA

Stealth Acoustics oferuje ograniczoną 15-letnią rozszerzoną gwarancję obejmującą usuwanie i ponowną instalację wadliwych produktów Invisible Speaker. Wymaga to rejestracji i akceptacji projektu przez Stealth Acoustics i podlega warunkom Ograniczonej 15-letniej gwarancji. Rozszerzona gwarancja musi zostać zarejestrowana w ciągu 30 dni od zakupu głośnika Invisible Speaker.
Jedynie na terenie USA

 

GŁOŚNIKI STINGRAY: STANDARDOWA 5-LETNIA GWARANCJA

Każdy głośnik zewnętrzny Stealth Stingray jest objęty gwarancją producenta przez okres 5 lat od wad produkcyjnych. Zakres gwarancji jest ograniczony do naprawy lub wymiany panelu głośników. Usuwanie i instalacja nie są objęte gwarancją. Ponieważ warunki użytkowania są poza naszą kontrolą, użytkownik i / lub instalator przyjmuje na siebie całe ryzyko. Instalator jest odpowiedzialny za prawidłowe użytkowanie.

 

SERIA OBRAZÓW GŁOŚNIKI SZTUKI: STANDARDOWA GWARANCJA NA 5 LAT

Każdy głośnik artystyczny z serii Image jest objęty gwarancją producenta na wady produkcyjne przez okres 5 lat. Zakres gwarancji jest ograniczony do naprawy lub wymiany panelu głośników. Usuwanie i instalacja nie są objęte gwarancją. Ponieważ warunki użytkowania są poza naszą kontrolą, użytkownik i / lub instalator przyjmuje na siebie całe ryzyko. Instalator jest odpowiedzialny za prawidłowe użytkowanie.

 

WZMACNIACZE: STANDARDOWA 2-LETNIA GWARANCJA NA ELEKTRONIKĘ

Każdy wzmacniacz Stealth jest objęty gwarancją producenta przez okres 2 lat od wad produkcyjnych. Zakres gwarancji jest ograniczony do naprawy lub wymiany wzmacniacza. Instalator jest odpowiedzialny za prawidłowe użytkowanie, a Stealth nie ponosi odpowiedzialności za szkody poniesione przez inne komponenty w wyniku niewłaściwego użytkowania wzmacniacza.

 

COVERART ™: STANDARDOWA 1-LETNIA GWARANCJA

Każdy produkt Stealth CoverArt ™ jest objęty gwarancją producenta na okres 1 roku. Zakres gwarancji jest ograniczony do naprawy lub wymiany CoverArt ™. Usuwanie i instalacja nie są objęte gwarancją. Ponieważ warunki użytkowania są poza naszą kontrolą, użytkownik i / lub instalator przyjmuje na siebie całe ryzyko. Instalator jest odpowiedzialny za właściwe użycie, przygotowanie i rozmieszczenie materiałów.

 

PATIO THEATER ™: STANDARDOWA GWARANCJA 1/2/5 LAT

Każdy teatr Stealth Patio jest objęty wadami w ramach gwarancji producenta na okres:
– Jeden rok na wszystkie elementy i części wyświetlacza, w tym; Moduły LED, panele LED, zasilacze LED, kontrolery LED, obudowa i sub-obudowy ekranu LED, mechanizmy podnoszenia ekranu LED, czujniki systemowe i kontrolery systemowe.
– Dwa lata na wszystkie wzmacniacze i procesory AV (przedwzmacniacz AV).
– Pięć lat dla wszystkich systemów głośnikowych.

 

GŁOŚNIKI o STAŁYM NAPIĘCIU (70 V – 100 V)

Najpopularniejsze modele głośników Stealth są również oferowane w formie z transformatorem stałego napięcia. Głośniki te są kompatybilne z napięciem 100 V lub 70 V i mają wartości odczepu
od 60 W do 5 W. Wysokiej jakości transformatory klasy komercyjnej firmy Stealth
są również dostępne osobno i w razie potrzeby można je dodać do dowolnego systemu głośników.
Głośniki o stałym napięciu są dostosowane do potrzeb. Zadzwoń do Data Group 601622855 w celu uzyskania pomocy przy projektowaniu