pl
lt
ru
en

O producencie NIEWIDOCZNYCH GŁOŚNIKÓW

Stealth Acoustics jest oddziałem Dimensional Communications, Inc., wiodącej firmy zajmującej się integracją systemów z siedzibą w Mount Vernon, WA USA. Przez ponad 37 lat bezpośrednie doświadczenia wynikające z niezliczonych projektów integracji systemów stanowiły podstawę wszystkiego, co robimy w Stealth Acoustics – w skrócie, chociaż jesteśmy światowej klasy producentem głośników, mamy integrację systemów we krwi i wiemy, co działa, a co nie w kierunku doskonałego brzmienia i niezawodnego systemu.

 

Jako wynik zapotrzebowania prawdziwie brzmiącego, pełnozakresowego, niewidocznego głośnika i nie mogąc sprostać naszym oczekiwaniom, udaliśmy się do naszych fabryk i rozpoczęliśmy dwuletni cykl badań i rozwoju, aby opracować nasz pierwszy niewidoczny głośnik, który zadebiutowaliśmy w 2003 roku wyróżnienia uczestników targów CEDIA. Od tego czasu nieustannie poprawiamy jakość dźwięku, faktoring i łatwość instalacji, czego rezultatem jest – przynajmniej na razie – nasza niesamowita seria niewidzialnych głośników i subwooferów LRg. Ten sposób ciągłego doskonalenia przyniósł nam wiele wcześniejszych nagród od CEDIA Lifestyles (model AX3), nagrodę RESI Residential Systems (subwoofer B1630) oraz nagrodę CE TechHome Mark of Excellence (model FX8).

 

Dziś oferujemy nie tylko najlepsze i najbardziej niezawodne niewidzialne głośniki, ale także wzmocnienie i przetwarzanie oparte na procesorze DSP, aby stworzyć „podejście systemowe” do całkowicie niewidocznego dźwięku. Żaden inny niewidzialny producent głośników nie ma tak szerokiej oferty produktów ani doświadczenia w terenie w celu rozwiązania równania wydajności niewidzialnego głośnika.

 

Ponieważ myślimy i działamy jak integratorzy systemów, zapewniamy jakość produktów, usługi i wsparcie, których oczekujemy od jednego z najlepszych producentów audio na świecie. To połączenie doświadczenia i pasji bycia najlepszym napędza nas do przodu, oferując jednocześnie komfort i spójność najlepszych niewidocznych głośników i wzmacniaczy.