pl
lt
ru
en

BUDUJEMY ROZWIĄZANIA AV STEALTH

W Stealth Acoustics wierzymy, że dobry projekt systemu audio i wideo zostanie osiągnięty dzięki eleganckiej i minimalistycznej estetyce w połączeniu z wysokiej klasy komponentami i wydajnością, aby w pełni uchwycić piękno i istotę stylu architektonicznego w domu lub firmie. Stealth Acoustics zapewnia najwyższej jakości amerykańskie, niewidoczne lub ukryte rozwiązania Audio-Video na stale rosnącym rynku. Teraz nie musisz poświęcać jakości, aby mieć dyskretny system, który uzupełnia Twoją przestrzeń!

Pełnozakresowe, niewidoczne głośniki Linear Response G ™ o wysokiej wydajności wykorzystują opatentowaną technologię Stealth, która zapewnia wiodącą w kategorii jakość dźwięku i wydłużone pasmo przenoszenia, a jednocześnie eliminuje nieestetyczną maskownicę i nieporęczne pudła tradycyjnych głośników.

 

Nasza wielokrotnie nagradzana linia całkowicie niewidocznych głośników i subwooferów wyprodukowanych w USA wykorzystuje formowane wtryskowo ramy niskoprofilowe, gdzie umieszczone są niskotonowe głośniki o dużej mocy, neodymowe głośniki wysokotonowe i wielostopniowe zwrotnice, aby zapewnić niezrównane ciepło, realizm i głębię dźwięku.

 

Od skomplikowanych systemów muzycznych na pierwszym planie po kina domowe; od pokoi konferencyjnych po sale konferencyjne i systemy maskujące, Stealth zapewnia najbardziej wydajną i najlepiej brzmiącą rodzinę całkowicie niewidzialnych głośników dostępnych na świecie.

StingRay jest flagowym produktem zewnętrznej linii głośników Stealth Acoustics i oferuje imponującą wierność barw i głęboki bas z hermetycznie zamkniętego głośnika na każdą pogodę. StingRay jest idealny do otwartych zewnętrznych przestrzeni, patio a także wszelkich morskich środowisk (łódki, jachty) lub wszędzie tam, gdzie solidny, pełny zakres dźwięku jest pożądany na zewnątrz.

 

Zbudowany z tworzywa ABS z dodatkiem włókna szklanego dla wysokiej wydajności i długowieczności, StingRay sprawdza się dobrze w miejscach, w których przestrzeń jest ograniczona lub wymagany jest dyskretny głośnik.

Stealth Patio Theatre (SPT) to absolutna przyszłość wysokiej klasy rozrywki kinowej na zewnątrz, dla domów, hoteli, jachtów itp. Nagradzany SPT wykorzystuje w pełni wysuwany, wielkoformatowy, ultra-jasny, format 16: 9 Rozdzielczość ekranu LED z technologią głośników zewnętrznych i wzmacniaczy Stealth Acoustics w połączeniu z jedyną w swoim rodzaju obudową odporną na warunki atmosferyczne.

 

SPT to także idealne rozwiązanie do oglądania sportu na świeżym powietrzu bez wszystkich problemów związanych z systemami projektorów. SPT z pewnością zadowoli swoich widzów, szczególnie w świetle dziennym.

Stealth CoverArt™ łączy niemal każdy TV z płaskim ekranem z Twoim wystrojem, automatycznie przekształcając go w pięknie oprawione zdjęcie lub dzieło sztuki.

 

Niestandardowy obraz jest drukowany na płótnie w graficznej jakości w otoczeniu dowolnie wybranych eleganckich listew drewnianych. Gdy TV jest włączony, płótno Stealth CoverArt™ automatycznie unosi się, aby odsłonić cały ekran TV bez żadnych przeszkód. Gdy TV jest wyłączony, płótno automatycznie obniża się, aby ukryć telewizor i przekształcić ścianę w coś bardziej estetycznego.